2017 aasta suvised linnalaagrid Pirita Vaba Aja Keskuses

Kauaoodatud suvevaheaeg ei ole enam kaugel ning Pirita Vaba Aja Keskuse linnalaagrid kutsuvad lapsi ja noori osalema. Sellel suvel toimub kokku 3 viiepäevast linnalaagrit kus lastele pakutakse erinevaid võimalusi oma suvevaheaega põnevalt ja sisukalt veeta. Laagripäev algab kell 9.45 ja lõpeb kell 17.00.
Kõikides linnalaagrites pakutakse lõunasööki ja pärastlõunaoodet. Kõikides linnaaagrites on kokku 20 kohta 7-13 aastastele lastele. Üks laps saab osaleda suvel ühes laagris.

Linnalaagri osavõtutasu tuleb tasuda hiljemalt kaks nädalat enne laagri algust Selgitusse palume märkida laagri aeg ja lapse nimi. Täpsemad juhised ja info laagrisse pääsemise kohta saadetakse Pirita Vaba Aja  Keskuse poolt pärast registreerumist Teie e-postile. Laagri osaleja ankeedi palume täita pärast laagritasu laekumist ning hiljemalt esimese laagripäeva hommikuks (ankeete jagab Pirita Vaba Aja Keskuse administraator ja laagrikasvatajad kohapeal).

Tasuta ühistranspordi sõiduõiguse puudumise korral sõiduõiguse eest tasub laagris osaleja.

Info telefonil 645 7625

Registreerumine laagritesse algab 2. maist kell 11.00.
Ankeedis on võimalik korraga laagrisse registreerida kuni kolm last. Ankeedis tuleb valida laagri toimumise aeg, lapse(laste) nimi ja vanus, lapsevanema nimi-, kontakttelefon- ja e-posti aadress.Hea lapsevanem! Pärast registreerumist saadab andmebaas koheselt automaatse teate, et teie laps on registreeritud laagrisse ehk Pirita Vaba Aja Keskus on ankeedi kätte saanud. Automaatne teade on informatiivne ja ei kinnita laagri põhinimekirja pääsemist. Paari päeva jooksul aga võetakse Pirita Vaba Aja Keskuse töötaja poolt teiega e-posti teel uuesti ühendust ja teavitatakse, et kas laps on pääsenud laagri põhinimekirja või reservkohale. Registreerimiseks kasutatav andmebaas fikseerib ankeedi täitmised koheselt sekundi täpsusega ning selle järjestuse alusel moodustatakse põhi- ja reservkohtade nimekiri.
Andmbaasist automaatene informatiivne tagasiside teade lapsevanema e-mailile saadetakse välja kohe pärast ankeedi täitmist, kuid on paratamatu, et läbi infotehnoloogiliste kanalite ei pruugi e-mailid koheselt jõuda registreerujani ja võivad saabuda viitega.
 


Linnalaager "Noor kunstnik" 
12. - 16. juuni 2017

Kohad on täitunud!

7-9 aastastele
Linnalaager pakub viieks päevaks lastele mitmekesist tegevust. Igas laagripäevas on oluline osa kunstilistel ja käelistel tegevustel, harival ja põneval mängul ning loovust arendavatel ülesannetel. Kindlasti ootab noori ees paar väljasõitu, et üheskoos lõbusalt aega veeta. Laager arendab laste loovust, annab uusi kogemusi, rikastab kujutlusvõimet, edendab laste sotsiaalseid oskusi ning võimaldab leida uusi sõpru. Linnalaager on sobilik kõigile lastele, kellele meeldib tegeleda loovate ülesannetega ning oma kätega midagi meisterdada.

Osalustasu 50.- eurot. Selgitusse palume märkida laagri aeg ja lapse nimi.


Linnalaager "Kultuurilised seiklused"
10. - 14. juuli 2017

Kohad on täitunud!

10-13 aastastele
Laagritegevustesse on kaasatud aktiivset liikumist, käelist tegevust, vaimset mõtlemist, loomingulisust – kõike ikka selleks, et programm oleks põnev ning hariv 10-13 aastastele noortele. Mängime lõbusaid seiklusmänge, mille käigus laagrinoored arendavad endas meeskonnatööd, seikluslikkust, humoorikust, nutikust. Plaanis on külastada mitut huvitavat asutust väljaspool laagri toimumiskohta. Erinevate töötubade raames meisterdame midagi endale, et peale laagriaega oleks vahva meenutada ühist suvist laagrinädalat. 

Osalustasu 50.- eurot. Selgitusse palume märkida laagri aeg ja lapse nimi.


Linnalaager "Noor seikleja"
31. juuli - 04. august 2017

Kohad on täitunud!

7-9 aastastele
Pirita kaunis mereäärne loodus ja mere lähedus toimib rahustavalt ning loob pingevaba õhkkonna laagritegevuseks. Laagrivahetuse jooksul viibime palju värskes õhus, võimaldades lastele palju erinevaid tegevusi vaba aja sisustamiseks. Erinevate tegevuste kaudu viime lapsed seikluste maailma ja läbi nende seikluste saavad selgeks ka paljud igapäevaseks eluks vajalikud oskused. Kindlasti ootab noori ees paar väljasõitu, et üheskoos lõbusalt aega veeta. Laagritegevused on sobilikud ja jõukohased kõigile lastele!

Osalustasu 50.- eurot. Selgitusse palume märkida laagri aeg ja lapse nimi.


Korraldaja jätab õiguse teha laagri kavades muudatusi.


 Pirita Vaba Aja Keskusele osalustasu maksmise võimalused:

Saaja:
Tallinna Linnakantselei Finantsteenistus
Viitenumber 5280050050050228

SEB Pank IBAN EE311010220061053015
Swedbank IBAN EE532200221035708677
Danske Bank IBAN EE753300333470270001
Nordea Pank IBAN EE481700017001237124

 

 

PIRITA VABA AJA KESKUS • MERIVÄLJA TEE 3 • 11911 TALLINN • TEL: 645 7625 • PIRITAVAK@PIRITAVAK.EE